| Ražotāja daļas numurs : | 2N2920A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Solid State Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TO 78 DUAL SILICON TRANSISTORS N |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 2N2920A |
|---|---|
| Ražotājs | Solid State Inc. |
| Apraksts | TO 78 DUAL SILICON TRANSISTORS N |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais) | 60V |
| Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic | 350mV @ 100µA, 1mA |
| Tranzistora tips | 2 NPN (Dual) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-78 |
| Sērija | - |
| Jauda - maks | 500mW |
| Iepakojums / lieta | TO-78-6 Metal Can |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Frekvence - pāreja | - |
| DC strāvas pieaugums (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 300 @ 1mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Maks.) | 2nA |
| Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais) | 30mA |
| Pamatprodukta numurs | 2N2920 |








TO 78 DUAL SILICON TRANSISTORS N
TRANS NPN 25V TO-92
TRANS 2NPN 30MA 60V TO78-6

TRANSISTOR DUAL SMALL-SIGNAL BJT

DUAL SMALL-SIGNAL BJT

TRANS 2NPN 60V 0.03A TO-78
TRANS NPN 25V TO92-3
TRANS 2NPN 30MA 60V TO78-6

PNP TRANSISTOR

TRANS 2NPN 60V 0.03A TO78