| Ražotāja daļas numurs : | SC104-180 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Signal Transformer |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 18UH 2.7A 81 MOHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SC104-180(1).pdfSC104-180(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SC104-180 |
|---|---|
| Ražotājs | Signal Transformer |
| Apraksts | FIXED IND 18UH 2.7A 81 MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SC104-180(1).pdfSC104-180(2).pdf |
| Tips | - |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | SC104 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | - |
| Induktīvās frekvences tests | 2.52 MHz |
| Induktivitāte | 18 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.169" (4.30mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| DC pretestība (DCR) | 81mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 2.7 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 1.73A |







FIXED IND 27UH 2.05A 100MOHM SMD
FIXED IND 120UH 1.05A 396MOHM SM
FIXED IND 270UH 740MA 949MOHM SM
FIXED IND 22UH 2.3A 88 MOHM SMD
FIXED IND 180UH 900MA 621MOHM SM
FIXED IND 220UH 840MA 721MOHM SM
FIXED IND 15UH 2.9A 70 MOHM SMD
FIXED IND 12UH 3.1A 61 MOHM SMD
FIXED IND 150UH 980MA 544MOHM SM
FIXED IND 100UH 1.12A 344MOHM SM