| Ražotāja daļas numurs : | 6AG41142KJ130XX8 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Siemens | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SIMATIC IPC847D (RACK PC) | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 6AG41142KJ130XX8 |
|---|---|
| Ražotājs | Siemens |
| Apraksts | SIMATIC IPC847D (RACK PC) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Svars | - |
| Spriegums - piegāde | 100 ~ 240VAC |
| Tips | Rack PC |
| Uzglabāšana | Supports SATA |
| Sērija | SIMATIC |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 50°C |
| Operētājsistēma | Supports Windows 7/10 |
| Montāžas tips | Rack Mount |
| Atmiņa | DDR3 SODIMM (32GB Installed) |
| Ingress Protection | IP20/IP41 |
| Iespējas | - |
| Paplašināšanas veids | PCI, PCIe |
| Displeja tips | No Display |
| Galvenais procesors | Intel® Core™ i5-4570TE 3.3GHz, 2 Core, Intel® Core™ i3-4330TE 2.4GHz, 2 Core |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, CSA, cULus, EAC, KC, RCM, UL |








SIMATIC IPC847D (RACK PC)

COMPUTER IPC847D RPC,19"T,E3-126

SIMATIC IPC847D,19",E3-1268LV3,1

COMPUTER IPC847D,19",E3-1268LV3,

SIMATIC IPC847D (RACK PC)

SIMATIC IPC847D (RACK PC)

SIMATIC IPC847D (RACK PC)

SIMATIC IPC847D (RACK PC)

SIMATIC IPC847D (RACK PC)

COMPUTER IPC847D,19",E3-1268LV3,