| Ražotāja daļas numurs : | SIT9005AIR1D-33DL |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | SiTime |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | OSC MEMS |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SIT9005AIR1D-33DL.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SIT9005AIR1D-33DL |
|---|---|
| Ražotājs | SiTime |
| Apraksts | OSC MEMS |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SIT9005AIR1D-33DL.pdf |
| Spriegums - piegāde | 3.3V |
| Tips | SSXO |
| Izkliedētu spektra joslas platums | -3.18%, Down Spread |
| Izmērs / Izmēri | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Sērija | SIT9005 |
| Vērtējumi | - |
| Programmējams veids | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Iepakojums / lieta | 4-SMD, No Lead |
| Izeja | LVCMOS |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Augstums | 0.030" (0.76mm) |
| Funkcija | - |
| Frekvences stabilitāte (kopā) | - |
| Frekvences stabilitāte | ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm |
| Detalizēts apraksts | SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead |
| Strāva - piegāde (maks.) | 6.5mA |
| Bāzes rezonators | MEMS |
| Pieejamais frekvences diapazons | 1MHz ~ 141MHz |








OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS