| Ražotāja daļas numurs : | SIT9002AI-23N25SB |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | SiTime |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V STBY |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SIT9002AI-23N25SB.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SIT9002AI-23N25SB |
|---|---|
| Ražotājs | SiTime |
| Apraksts | OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V STBY |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SIT9002AI-23N25SB.pdf |
| Spriegums - piegāde | 2.5V |
| Tips | XO (Standard) |
| Izkliedētu spektra joslas platums | ±0.25%, Center Spread |
| Izmērs / Izmēri | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Sērija | SiT9002 |
| Vērtējumi | - |
| Programmējams veids | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Iepakojums | Bulk |
| Iepakojums / lieta | 6-SMD, No Lead |
| Izeja | LVDS |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Augstums | 0.031" (0.79mm) |
| Funkcija | Standby |
| Frekvences stabilitāte (kopā) | - |
| Frekvences stabilitāte | ±50ppm |
| Detalizēts apraksts | XO (Standard) LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead |
| Strāva - piegāde (maks.) | 77mA |
| Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.) | 10µA |
| Bāzes rezonators | MEMS |
| Pieejamais frekvences diapazons | 1MHz ~ 220MHz |







OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V SMD
OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD
OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V STBY
OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V STBY
OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD
OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V STBY
OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V STBY
OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD
OSC PROG LVDS DWN SPRD 2.5V SMD
OSC PROG LVDS CTR SPRD 2.5V STBY