| Ražotāja daļas numurs : | SIT8924BAU8-30E |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | SiTime |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM EN/DS |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SIT8924BAU8-30E(1).pdfSIT8924BAU8-30E(2).pdfSIT8924BAU8-30E(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SIT8924BAU8-30E |
|---|---|
| Ražotājs | SiTime |
| Apraksts | OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM EN/DS |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SIT8924BAU8-30E(1).pdfSIT8924BAU8-30E(2).pdfSIT8924BAU8-30E(3).pdf |
| Spriegums - piegāde | 3V |
| Tips | XO (Standard) |
| Izkliedētu spektra joslas platums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Sērija | SiT8924B |
| Vērtējumi | AEC-Q100 |
| Programmējams veids | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Iepakojums / lieta | 4-SMD, No Lead |
| Izeja | LVCMOS, LVTTL |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Augstums | 0.039" (1.00mm) |
| Funkcija | Enable/Disable |
| Frekvences stabilitāte (kopā) | ±20ppm |
| Frekvences stabilitāte | ±20ppm |
| Detalizēts apraksts | XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Strāva - piegāde (maks.) | 4.8mA |
| Bāzes rezonators | MEMS |
| Pieejamais frekvences diapazons | 1MHz ~ 110MHz |







OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.8V EN/DS 20PPM
OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V 20PPM
OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 20PPM
OSC PROG LVCMOS 3V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM
OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM SMD
OSC PROG LVCMOS 2.5-3.3V EN/DS