| Ražotāja daļas numurs : | CKST0503-0.68UH/M |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Shenzhen Cenker Enterprise |
| Krājumu stāvoklis : | 1500 pcs Stock |
| Apraksts : | SMD POWER INDUCTORS0.68UH20% |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CKST0503-0.68UH/M |
|---|---|
| Ražotājs | Shenzhen Cenker Enterprise |
| Apraksts | SMD POWER INDUCTORS0.68UH20% |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 1500 pcs |
| Datu lapas | |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.10mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | CKST |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | - |
| Induktīvās frekvences tests | 100 kHz |
| Induktivitāte | 680 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.118" (3.00mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| Iespējas | - |
| DC pretestība (DCR) | 12mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 8 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 12A |







SMD POWER INDUCTORS8.2UH20%
SMD POWER INDUCTORS6.8UH20%
SMD POWER INDUCTORS1UH20%
SMD POWER INDUCTORS0.47UH20%
SMD POWER INDUCTORS1.2UH20%
SMD POWER INDUCTORS10UH20%
SMD POWER INDUCTORS15UH20%
SMD POWER INDUCTORS1.5UH20%
SMD POWER INDUCTORS0.22UH20%
SMD POWER INDUCTORS0.33UH20%