| Ražotāja daļas numurs : | S21ME6IY |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Sharp Microelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 8 pcs Stock |
| Apraksts : | OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 4SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | S21ME6IY.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | S21ME6IY |
|---|---|
| Ražotājs | Sharp Microelectronics |
| Apraksts | OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 4SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 8 pcs |
| Datu lapas | S21ME6IY.pdf |
| Nulles šķērsošanas ķēde | Yes |
| Spriegums - izslēgts stāvoklis | 600V |
| Spriegums - Izolācija | 5000Vrms |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 1.2V |
| Ieslēgt laiku | 100µs (Max) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 4-SMD |
| Statiskā dV / dt (min) | 100V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 4-SMD, Gull Wing |
| Izvades veids | Triac |
| Citi vārdi | 425-1285-5 |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 100°C |
| Kanālu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detalizēts apraksts | Optoisolator Triac Output 5000Vrms 1 Channel 4-SMD |
| Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais) | 100mA |
| Strāva - LED sprūda (Ift) (maksimālais) | 10mA |
| Pašreizējais - turiet (Ih) | 3.5mA |
| Strāva - DC priekšu (ja) (maksimālais) | 50mA |
| Apstiprinājumi | BSI, DEMKO, SEMKO, UR, VDE |







OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP

ODU MEDI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,

ODU MEDI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 4SMD

ODU MEDI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,

ODU MEDI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD

ODU MEDI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 4DIP

ODU MEDI-SNAP PLUG, STY 2, SZ 1,