| Ražotāja daļas numurs : | PQ1CZ21H2ZZ | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Sharp Microelectronics | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC REG BUCK ADJUSTABLE 1.5A SC63 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PQ1CZ21H2ZZ.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PQ1CZ21H2ZZ |
|---|---|
| Ražotājs | Sharp Microelectronics |
| Apraksts | IC REG BUCK ADJUSTABLE 1.5A SC63 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | PQ1CZ21H2ZZ.pdf |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | ±1.26V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 35V, -30V |
| Spriegums - ieeja (min) | 8V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 35V |
| Topoloģija | Buck |
| Sinhronais taisngriezis | No |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SC-63 |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| Iesaiņojums | Tube |
| Izvades veids | Adjustable |
| Izejas konfigurācija | Positive or Negative |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Funkcija | Step-Down |
| Frekvence - pārslēgšana | 100kHz |
| Pašreizējais - izlaide | 1.5A |







IC REG BUCK ADJ 3.5A TO263

ELECTRONIC COMPONENT OPTO
IC REG BUCK INV ADJ 3.5A TO263
IC REG BUCK INV ADJ 1.5A SC63
IC REG BUCK ADJ 800MA SC63

IC REG BUCK ADJUSTABLE 1.5A SC63
IC REG BUCK ADJUSTABLE 1.5A SC63
IC REG BUCK ADJ 800MA SC63

IC REG BUCK INV ADJ 3.5A TO263

IC REG BUCK INV ADJ 1.5A SC63