| Ražotāja daļas numurs : | PQ15RW11J00H | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Sharp Microelectronics | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PQ15RW11J00H.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PQ15RW11J00H |
|---|---|
| Ražotājs | Sharp Microelectronics |
| Apraksts | IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | PQ15RW11J00H.pdf |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 0.5A @ 500mA |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 3V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 15V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 20V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-220-4 |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature |
| Iepakojums / lieta | TO-220-4 |
| Iesaiņojums | Tube |
| PSRR | 55dB (120Hz) |
| Izvades veids | Adjustable |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 80°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 8 mA |
| Pašreizējais - izlaide | 1A |
| Kontroles funkcijas | - |







RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 12V
IC REG LINEAR POS ADJ 2A TO220-4
IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4
IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4
IC REG LINEAR 15.7V 1A TO220-4
IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-4
IC REG LINEAR 15.7V 1A TO220-4

IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4
IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-4

IC REG LINEAR POS ADJ 2A TO220-4