| Ražotāja daļas numurs : | PQ150VB01FZH | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Sharp Microelectronics | Krājumu stāvoklis : | 4720 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PQ150VB01FZH.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PQ150VB01FZH |
|---|---|
| Ražotājs | Sharp Microelectronics |
| Apraksts | IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4720 pcs |
| Datu lapas | PQ150VB01FZH.pdf |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 0.5A @ 500mA |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 1.5V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 15V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 17V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-220-5 |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | TO-220-5 |
| PSRR | 55dB (120Hz) |
| Izvades veids | Adjustable |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 15 V 1A TO-220-5 |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 5mA |
| Pašreizējais - izlaide | 1A |
| Kontroles funkcijas | Enable |







IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-4
IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4
IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-4
IC REG LINEAR 15.7V 1A TO220-4
IC REG LINEAR 12V 1A TO220-4
IC REG LINEAR 12V 2A TO220-4
IC REG LINEAR 12V 800MA TO220-4

IC REG LINEAR 12V 2A TO220-4
IC REG LINEAR 15.7V 1A TO220-4

IC REG LINEAR POS ADJ 2A TO220-5