| Ražotāja daļas numurs : | PC900V0NIZX | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Sharp Microelectronics | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6SMD | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PC900V0NIZX.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PC900V0NIZX |
|---|---|
| Ražotājs | Sharp Microelectronics |
| Apraksts | OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | PC900V0NIZX.pdf |
| Spriegums - piegāde | 3V ~ 15V |
| Spriegums - Izolācija | 5000Vrms |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 1.1V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 6-SMD |
| Sērija | OPIC™ |
| Pieauguma / krituma laiks (veids) | 100ns, 50ns |
| Izplatīšanas kavēšanās tpLH / tpHL (maks.) | 6µs, 3µs |
| Iepakojums / lieta | 6-SMD, Gull Wing |
| Iesaiņojums | Tube |
| Izvades veids | Open Collector |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 85°C |
| Kanālu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Ieejas - 1. puse / 2. puse | 1/0 |
| Ievades veids | DC |
| Datu pārraides ātrums | - |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 50 mA |
| Strāva - DC priekšu (ja) (maksimālais) | 50mA |
| Kopējā režīma īslaicīgā imunitāte (min) | - |







OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6DIP
RF ANT 944MHZ YAGI N TYP BRKT MT
OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6DIP
OPTOISOLATOR 5KV OPN COLL 6SMD
OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6DIP
BATTERY LEAD ACID 12V 9AH
OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6SMD
BATTERY LEAD ACID 12V 9AH SLA

12V 9AH RECHARGABLE SEALED LEAD
OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 6DIP