| Ražotāja daļas numurs : | PC3SF11YVZAH | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Sharp Microelectronics | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | OPTOISOLATOR 5KV TRIAC DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PC3SF11YVZAH |
|---|---|
| Ražotājs | Sharp Microelectronics |
| Apraksts | OPTOISOLATOR 5KV TRIAC DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Nulles šķērsošanas ķēde | No |
| Spriegums - izslēgts stāvoklis | 600 V |
| Spriegums - Izolācija | 5000Vrms |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 1.2V |
| Ieslēgt laiku | 100µs (Max) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 6-DIP |
| Statiskā dV / dt (min) | 1kV/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 6-DIP (0.400', 10.16mm), 5 Leads |
| Iesaiņojums | Tube |
| Izvades veids | Triac |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 100°C |
| Kanālu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais) | 100 mA |
| Strāva - LED sprūda (Ift) (maksimālais) | 10mA |
| Pašreizējais - turiet (Ih) | 3.5mA |
| Strāva - DC priekšu (ja) (maksimālais) | 50 mA |
| Pamatprodukta numurs | PC3SF11 |
| Apstiprināšanas aģentūra | BSI, CSA, DEMKO, FIMKO, SEMKO, UR, VDE |







OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC DIP

OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP

OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP