| Ražotāja daļas numurs : | GW6BGW30HED | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Sharp Microelectronics | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | LED COB MINI ZENIGATA RECT | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | GW6BGW30HED.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | GW6BGW30HED |
|---|---|
| Ražotājs | Sharp Microelectronics |
| Apraksts | LED COB MINI ZENIGATA RECT |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | GW6BGW30HED.pdf |
| Viļņa garums | - |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 36V |
| Skata leņķis | - |
| Tips | Chip On Board (COB) |
| Temperatūra - pārbaude | - |
| Izmērs / Izmēri | 6.50mm L x 15.00mm W |
| Sērija | Mini Zenigata |
| Iesaiņojums | Tray |
| Gaismas plūsma @ strāva/temperatūra | - |
| Lūmeni / Watt @ Current - Test | - |
| Gaismas izstarojošā virsma (LES) | - |
| Objektīva tips | Flat |
| Augstums | 1.60mm |
| Iespējas | - |
| Pašreizējais tests | 240mA |
| Pašreizējais - maksimālais | 390mA |
| Konfigurācija | Rectangle |
| Krāsa | White, Warm |
| CRI (krāsu atveidošanas indekss) | 90 |
| CCT (K) | 3000K |
| Pamatprodukta numurs | GW6B |







LED COB MINI ZENIGATA RECT
LED COB MINI ZENIGATA RECT

LED COB MINI ZENIGATA RECT 4000K
LED COB MINI ZENIGATA RECT

LED COB MINI ZENIGATA RECT 2700K
LED COB MINI ZENIGATA RECT
LED COB MINI ZENIGATA RECT

LED COB MINI ZENIGATA RECT

LED COB MINI ZENIGATA RECT

LED COB MINI ZENIGATA RECT 2700K