| Ražotāja daļas numurs : | GM5BW05340A | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Sharp Microelectronics | Krājumu stāvoklis : | 1150 pcs Stock |
| Apraksts : | LED WHITE SMD | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | GM5BW05340A |
|---|---|
| Ražotājs | Sharp Microelectronics |
| Apraksts | LED WHITE SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1150 pcs |
| Datu lapas | |
| Viļņa garums - maksimums | - |
| Viļņa garums - dominējošs | - |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 3.4V |
| Skata leņķis | - |
| Izmērs / Izmēri | 5.00mm L x 5.00mm W |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 8-SMD, No Lead |
| Citi vārdi | 425-2651-1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Millicandela Reitings | 10000mcd |
| Objektīva pārredzamība | - |
| Objektīva stils / izmērs | Round with Flat Top |
| Objektīva krāsa | - |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Augstums (Maks.) | 1.60mm |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | White LED Indication - Discrete 3.4V 8-SMD, No Lead |
| Pašreizējais tests | 20mA |
| Konfigurācija | Standard |
| Krāsa | White |








LED PSUEDO WHITE SMD
LED WHITE SMD
LED COOL WHITE SMD

LED COOL WHITE SMD

LED WHITE SMD

LED 4PLCC SMD

LED PSUEDO RBG SMD

LED 4PLCC SMD

LED WHITE 4CD 5X5 SMD

LED WHITE SMD