| Ražotāja daļas numurs : | SC4525CSETRT-A0 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Semtech | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SC4525CSETRT-A0 |
|---|---|
| Ražotājs | Semtech |
| Apraksts | IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 1V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 28V |
| Spriegums - ieeja (min) | 3V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 28V |
| Topoloģija | Buck |
| Sinhronais taisngriezis | No |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Izvades veids | Adjustable |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Funkcija | Step-Down |
| Frekvence - pārslēgšana | 200kHz ~ 2MHz |
| Pašreizējais - izlaide | 3A |







IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC

IC REG BUCK ADJ 2A 8SOIC

IC REG BUCK ADJ 2A 8SOIC
IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC

IC REG BUCK ADJ 2A 8SOIC
IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8SOIC

IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC
IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC

IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC

IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC