| Ražotāja daļas numurs : | 1N6150US | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Semtech | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TVS DIODE 16.7VWM 31.9VC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1N6150US(1).pdf1N6150US(2).pdf1N6150US(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1N6150US |
|---|---|
| Ražotājs | Semtech |
| Apraksts | TVS DIODE 16.7VWM 31.9VC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 1N6150US(1).pdf1N6150US(2).pdf1N6150US(3).pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 16.7V (Max) |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 31.9V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 19.8V |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Sērija | - |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 1500W (1.5kW) |
| Iepakojums / lieta | SQ-MELF |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 47A |
| Jauda @ Frekvence | - |
| Divvirzienu kanāli | 1 |
| Pamatprodukta numurs | 1N6150 |
| Pieteikumi | General Purpose |








TVS DIODE 16.7VWM 31.9VC AXIAL
TVS DIODE 16.7VWM 30.5VC SQ-MELF
TVS DIODE 18.2VWM 33.3VC AXIAL

TVS DIODE
TVS DIODE 16.7VWM 30.5VC AXIAL

TVS DIODE

TVS DIODE 18.2VWM 34.8VC
TVS DIODE 18.2VWM 33.3VC SQ-MELF

TVS DIODE

TVS DIODE 18.2VWM 34.8VC AXIAL