| Ražotāja daļas numurs : | SR716SW |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Seiko Instruments, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | 407 pcs Stock |
| Apraksts : | BATTERY SLVR OX 1.55V COIN 7.9MM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SR716SW(1).pdfSR716SW(2).pdfSR716SW(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SR716SW |
|---|---|
| Ražotājs | Seiko Instruments, Inc. |
| Apraksts | BATTERY SLVR OX 1.55V COIN 7.9MM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 407 pcs |
| Datu lapas | SR716SW(1).pdfSR716SW(2).pdfSR716SW(3).pdf |
| Svars | 0.33 g |
| Spriegums - nominālā | 1.55 V |
| Izbeigšanās stils | Requires Holder |
| Uzglabāšanas / saldēšanas temperatūra | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.31" Dia x 0.06" H (7.9mm x 1.6mm) |
| Piegādes informācija | - |
| Uzglabāšanas laiks sākas | - |
| Glabāšanas laiks | - |
| Sērija | SR716 |
| Iesaiņojums | Tray |
| Izplūdes ātrums | 30µA |
| Jauda | 21mAh |
| Akumulatora ķīmija | Silver Oxide |
| Akumulatora šūnas izmērs | Coin, 7.9mm |







SR 10W 12V AC/DC 6VDC - 12VDC
MURATA 341 BATTERY SR 1.55V 7.9M
BATTERY SILV OX 1.55V COIN 7.9MM
MURATA 315 BATTERY SR 1.55V 7.9M
SILVER OXIDE HG FREE BATTERY. LO
BATTERY SLVR OX 1.55V COIN 7.9MM
BATTERY SLVR OX COIN 7.9MM
BATTERY SLVR OX 1.55V COIN 7.9MM
MURATA 346 BATTERY SR 1.55V 7.9M
MURATA 362 BATTERY SR 1.55V 7.9M