| Ražotāja daļas numurs : | ICO-316-SST |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Samtec, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ICO-316-SST(1).pdfICO-316-SST(2).pdfICO-316-SST(3).pdfICO-316-SST(4).pdfICO-316-SST(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ICO-316-SST |
|---|---|
| Ražotājs | Samtec, Inc. |
| Apraksts | CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ICO-316-SST(1).pdfICO-316-SST(2).pdfICO-316-SST(3).pdfICO-316-SST(4).pdfICO-316-SST(5).pdf |
| Tips | DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing |
| Noslēguma ziņojuma garums | 0.125" (3.18mm) |
| Izbeigšana | Solder |
| Sērija | ICO |
| Piķis - pasts | 0.100" (2.54mm) |
| Piķis - saliekšana | 0.100" (2.54mm) |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Pozīciju vai adatu skaits (režģis) | 16 (2 x 8) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 V-0 |
| Mājokļa materiāls | Polyester, Glass Filled |
| Iespējas | Open Frame |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1 A |
| Sazināties ar pretestību | 10mOhm |
| Kontaktinformācija - ziņa | Brass |
| Kontaktmateriāls - saliekšana | Beryllium Copper |
| Sazināties ar Finish Thickness - Post | - |
| Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana | 10.0µin (0.25µm) |
| Sazinieties ar Finish - Post | Tin |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Gold |
| Pamatprodukta numurs | ICO-316 |








100" LOW PROFILE SCREW MACHINE D
CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD

CONN IC DIP SOCKET 14POS TIN

100" LOW PROFILE SCREW MACHINE D

100" LOW PROFILE SCREW MACHINE D

CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN

CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD

CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
100" LOW PROFILE SCREW MACHINE D