| Ražotāja daļas numurs : | VNQ6004SA-E |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 6116 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DVR SSR HIGH SIDE PSSO36 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | VNQ6004SA-E.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | VNQ6004SA-E |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC DVR SSR HIGH SIDE PSSO36 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 6116 pcs |
| Datu lapas | VNQ6004SA-E.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | - |
| Spriegums - slodze | 5 V ~ 28 V |
| Pārslēgšanas veids | General Purpose |
| Piegādātāja ierīču komplekts | PowerSSO-36 |
| Sērija | VIPower™ |
| Rds On (Typ) | 10 mOhm, 30 mOhm |
| Ratio - ievade: izlaide | 1:1 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 36-PowerFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Izvades veids | N-Channel |
| Izejas konfigurācija | High Side |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Rezultātu skaits | 4 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | SPI |
| Ievades veids | - |
| Iespējas | Auto Restart |
| Defektu aizsardzība | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 25A, 55A |
| Bāzes daļas numurs | VNQ6004S |








IC DVR QUAD HIGH SIDE 28SOIC

IC SSR HISIDE QUAD 28-SOIC

IC SSR HIGH SIDE 4CH 25A 28SOIC

IC DVR SSR HIGH SIDE 28-SOIC

IC SSR HISIDE QUAD 28-SOIC

RELAY SSR 4-CH HI-SIDE 28-SOIC

IC SSR HISIDE QUAD 28-SOIC
IC DVR QUAD HIGH SIDE POWERSSO16

IC DVR SSR HIGH SIDE 28-SOIC

IC DVR SSR HIGH SIDE PSSO36