| Ražotāja daļas numurs : | VND830E-E | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 15002 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DVR HIGH SIDE 2CH 16SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | VND830E-E.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | VND830E-E |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC DVR HIGH SIDE 2CH 16SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 15002 pcs |
| Datu lapas | VND830E-E.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Spriegums - slodze | 5.5 V ~ 36 V |
| Pārslēgšanas veids | General Purpose |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SO |
| Sērija | VIPower™ |
| Rds On (Typ) | 65 mOhm (Max) |
| Ratio - ievade: izlaide | 1:1 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Izvades veids | N-Channel |
| Izejas konfigurācija | High Side |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | On/Off |
| Ievades veids | Non-Inverting |
| Iespējas | Auto Restart |
| Defektu aizsardzība | Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 9.5A |
| Bāzes daļas numurs | VND830 |







IC SSR HIGH SIDE 2CH POWERSO-10
IC SSR HIGH SIDE 2CH 6A PWRSO10
IC DRIVER 2CHAN HI SIDE PWR SO10
IC SSR HIGH SIDE 2CH 6A PWRSO10

IC DVR HIGH SIDE 2CH 16SOIC
IC DRIVR DUAL 36V 18A POWERSO-10
IC DVR HIGH SIDE 2CH 18A PWRSO10

IC DRIVER HIGH SIDE 2CH 16-SOIC
IC DRVR HISIDE 2CH POWERSO10

IC DVR HIGH SIDE 2CH 16SOIC