| Ražotāja daļas numurs : | VNB28N0413TR | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | MOSFET OMNIFET 42V 28A D2PAK | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | VNB28N0413TR.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | VNB28N0413TR |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | MOSFET OMNIFET 42V 28A D2PAK |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | VNB28N0413TR.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Spriegums - slodze | 31V (Max) |
| Pārslēgšanas veids | General Purpose |
| Piegādātāja ierīču komplekts | D2PAK |
| Sērija | OMNIFET™, VIPower™ |
| Rds On (Typ) | 35 mOhm (Max) |
| Ratio - ievade: izlaide | 1:1 |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Izvades veids | N-Channel |
| Izejas konfigurācija | Low Side |
| Darbības temperatūra | - |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | On/Off |
| Ievades veids | Non-Inverting |
| Iespējas | Status Flag |
| Defektu aizsardzība | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 19A |
| Bāzes daļas numurs | VN*28N |







MOSFET POWER 42V 28A D2PAK
MOSFET OMNIFET 70V 35A D2PAK
VIBRATION SENSOR; ANALOGUE; TOTA
MOSFET OMNIFET 42V 28A D2PAK
MOSFET OMNIFET 70V 35A D2PAK

SWITCH ROCKER

MCB RESISTORS
MOSFET OMNIFET 42V 28A D2PAK
MOSFET POWER 70V 35A D2PAK

MCB RESISTORS