| Ražotāja daļas numurs : | TS914IN | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 23533 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 1.4MHZ RRO 14DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TS914IN.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TS914IN |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC OPAMP GP 1.4MHZ RRO 14DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 23533 pcs |
| Datu lapas | TS914IN.pdf |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 10mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-DIP |
| Slew Rate | 1 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 1.4MHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-DIP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 400µA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 60mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 1pA |
| Bāzes daļas numurs | TS914 |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |







IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8SO

IC OPAMP GP 1.4MHZ RRO 14SO

IC OPAMP GP 1.4MHZ RRO 14SO

IC OPAMP GP 1.4MHZ RRO 14DIP
IC CMOS 4 CIRCUIT 14SO

IC OPAMP GP 1.4MHZ RRO 14SO
BATT LITH 1.5V 5.5MAH COIN 9.5MM
IC OPAMP GP 4MHZ RRO 8SO
BATT LITH 1.5V 5.5MAH COIN 9.5MM

IC OPAMP GP 1.4MHZ RRO 14SO