| Ražotāja daļas numurs : | TS274ID |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 650 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 3.5MHZ 14SO |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TS274ID.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TS274ID |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC OPAMP GP 3.5MHZ 14SO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 650 pcs |
| Datu lapas | TS274ID.pdf |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 3 V ~ 16 V, ±1.5 V ~ 8 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 1.1mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-SO |
| Slew Rate | 5.5 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | - |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 3.5MHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-SO |
| Pašreizējais - piedāvājums | 1mA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 45mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 1pA |
| Bāzes daļas numurs | TS274 |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |







IC OPAMP GP 100KHZ 8SO

IC OPAMP GP 3.5MHZ 14SO

IC OPAMP QUAD 3.5MHZ 14TSSOP
IC OPAMP GP 100KHZ 8SO

IC OPAMP GP 3.5MHZ 14SO

IC OPAMP GP 3.5MHZ 14DIP

IC OPAMP QUAD 3.5MHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 3.5MHZ 14SO

IC OPAMP GP 3.5MHZ 14DIP

IC OPAMP GP 3.5MHZ 14DIP