| Ražotāja daļas numurs : | TS1872AIDT |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 21606 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8SO |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TS1872AIDT.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TS1872AIDT |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8SO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 21606 pcs |
| Datu lapas | TS1872AIDT.pdf |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 1.8 V ~ 6 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 100µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SO |
| Slew Rate | 0.6 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Original-Reel® |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Citi vārdi | 497-4540-6 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Shēmu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 1.8MHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SO |
| Pašreizējais - piedāvājums | 500µA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 80mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 70nA |
| Bāzes daļas numurs | TS187* |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |








IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8TSSOP
IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8SO
IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8SO
IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8MINISO
IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8SO

IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8DIP
IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO SOT23-5
IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8SO
IC OPAMP GP 1.8MHZ RRO 8SO