| Ražotāja daļas numurs : | TL081CN |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 354 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP JFET 4MHZ 8DIP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TL081CN.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TL081CN |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC OPAMP JFET 4MHZ 8DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 354 pcs |
| Datu lapas | TL081CN.pdf |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 6 V ~ 36 V, ±3 V ~ 18 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 3mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-DIP |
| Slew Rate | 16 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | - |
| Citi vārdi | 497-2209-5 |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 4MHz |
| Detalizēts apraksts | J-FET Amplifier 1 Circuit 8-DIP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 1.4mA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 40mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 20pA |
| Bāzes daļas numurs | TL081 |
| Pastiprinātāja tips | J-FET |







IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8SOIC
SINGLE, 30-V, 3-MHZ, 13-V/S SLEW

IC OPAMP JFET 3MHZ 8DIP

IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 3MHZ 8DIP
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8SOIC

IC OPAMP JFET 3MHZ 8SO

IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT 8CDIP
IC OPAMP JFET 4MHZ 8SO

IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5