| Ražotāja daļas numurs : | TL072IDT |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 23598 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP JFET 4MHZ 8SO |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TL072IDT.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TL072IDT |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC OPAMP JFET 4MHZ 8SO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 23598 pcs |
| Datu lapas | TL072IDT.pdf |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 6 V ~ 36 V, ±3 V ~ 18 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 3mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SO |
| Slew Rate | 16 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Original-Reel® |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | - |
| Citi vārdi | 497-2202-6 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Shēmu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 38 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 4MHz |
| Detalizēts apraksts | J-FET Amplifier 2 Circuit 8-SO |
| Pašreizējais - piedāvājums | 1.4mA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 40mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 20pA |
| Bāzes daļas numurs | TL072 |
| Pastiprinātāja tips | J-FET |








IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 3MHZ 8DIP

IC OPAMP JFET 3MHZ 8DIP

IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC
DUAL, 30-V, 3-MHZ, HIGH SLEW RAT

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT TO99-8

IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 4MHZ 8DIP