| Ražotāja daļas numurs : | T435-800B-TR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 365 pcs Stock |
| Apraksts : | TRIAC ALTERNISTOR 800V 4A DPAK |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | T435-800B-TR(1).pdfT435-800B-TR(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | T435-800B-TR |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | TRIAC ALTERNISTOR 800V 4A DPAK |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 365 pcs |
| Datu lapas | T435-800B-TR(1).pdfT435-800B-TR(2).pdf |
| Spriegums - izslēgts stāvoklis | 800V |
| Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais) | 1.3V |
| Triac tips | Alternistor - Snubberless |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DPAK |
| Sērija | Snubberless™ |
| Iepakojums | Original-Reel® |
| Iepakojums / lieta | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Citi vārdi | 497-5267-6 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 11 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 4A Surface Mount DPAK |
| Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais) | 4A |
| Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir) | 30A, 31A |
| Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais) | 35mA |
| Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais) | 35mA |
| Konfigurācija | Single |
| Bāzes daļas numurs | T435 |







TRACK CARBON STEEL INDUCTION HAR
TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A IPAK
TRIAC ALTERNISTOR 600V ISOWATT
TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB

TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A TO220
TRIAC ALTERNISTOR 700V 4A DPAK
TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB
TRIAC ALTERNISTOR 800V 4A IPAK
TRIAC ALTERNISTOR 700V 4A IPAK
TRIAC ALTERNISTOR 800V ISOWATT