| Ražotāja daļas numurs : | STW80NF55-08 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 9690 pcs Stock |
| Apraksts : | MOSFET N-CH 55V 80A TO-247 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STW80NF55-08.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STW80NF55-08 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | MOSFET N-CH 55V 80A TO-247 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 9690 pcs |
| Datu lapas | STW80NF55-08.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Tehnoloģija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-247-3 |
| Sērija | STripFET™ |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 8 mOhm @ 40A, 10V |
| Jaudas izkliedes (maksimums) | 300W (Tc) |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | TO-247-3 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds | 3850pF @ 25V |
| Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs | 150nC @ 10V |
| FET tips | N-Channel |
| FET iezīme | - |
| Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi) | 10V |
| Drain to avota spriegumam (Vdss) | 55V |
| Detalizēts apraksts | N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247-3 |
| Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C | 80A (Tc) |







IC SYNTHESIZER MULTI RF 28VFQFPN
MOSFET N-CH 950V 7.2A TO-247
IC SYNTHESIZER MULTI RF 28VFQFPN
MOSFET N-CH 60V 80A TO-247
IC SYNTHESIZER MULTI RF 28VFQFPN
MOSFET N-CH 60V 80A TO-247

EVAL BOARD FOR STW81101
DIODE ARRAY SCHOTT 150V TO247AD
IC SYNTHESIZER MULTI RF 28VFQFPN
MOSFET N-CH 900V 5.8A TO-247