| Ražotāja daļas numurs : | STS5DNF20V | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 2750 pcs Stock |
| Apraksts : | MOSFET 2N-CH 20V 5A 8-SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STS5DNF20V.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STS5DNF20V |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | MOSFET 2N-CH 20V 5A 8-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2750 pcs |
| Datu lapas | STS5DNF20V.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 600mV @ 250µA |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SO |
| Sērija | STripFET™ II |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 40 mOhm @ 2.5A, 4.5V |
| Jauda - maks | 2W |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | 497-3229-2 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds | 460pF @ 25V |
| Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs | 11.5nC @ 4.5V |
| FET tips | 2 N-Channel (Dual) |
| FET iezīme | Logic Level Gate |
| Drain to avota spriegumam (Vdss) | 20V |
| Detalizēts apraksts | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 20V 5A 2W Surface Mount 8-SO |
| Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C | 5A |
| Bāzes daļas numurs | ST*5DNF |







TVS DIODE 24VWM 48VC SOD523
MOSFET 2P-CH 20V 5A 8SOIC
TVS DIODE 36VWM 55VC SOD523
MOSFET N-CH 150V 5A 8-SOIC

MOSFET 2 P-CHANNEL 30V 5A 8SO
TVS DIODE 7VWM 16VC SOD523
TVS DIODE 5VWM 15VC SOD523
MOSFET N-CH 150V 5A 8SO
MOSFET 2N-CH 60V 5A 8-SOIC
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD523