| Ražotāja daļas numurs : | STN3N45K3 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 21590 pcs Stock |
| Apraksts : | MOSFET N-CH 450V 0.6A SOT-223 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STN3N45K3.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STN3N45K3 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | MOSFET N-CH 450V 0.6A SOT-223 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 21590 pcs |
| Datu lapas | STN3N45K3.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4.5V @ 50µA |
| Vgs (Max) | ±30V |
| Tehnoloģija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-223 |
| Sērija | SuperMESH3™ |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 3.8 Ohm @ 500mA, 10V |
| Jaudas izkliedes (maksimums) | 3W (Ta) |
| Iepakojums | Original-Reel® |
| Iepakojums / lieta | TO-261-4, TO-261AA |
| Citi vārdi | 497-10649-6 |
| Darbības temperatūra | 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds | 150pF @ 25V |
| Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs | 6nC @ 10V |
| FET tips | N-Channel |
| FET iezīme | - |
| Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi) | 10V |
| Drain to avota spriegumam (Vdss) | 450V |
| Detalizēts apraksts | N-Channel 450V 600mA (Tc) 3W (Ta) Surface Mount SOT-223 |
| Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C | 600mA (Tc) |








MOSFET N-CH 60V 4A SOT223

MOSFET N-CH 100V 2.4A SOT-223
TVS DIODE 3.3VWM 16VC 10DFN

MOSFET N-CH 400V 1.8A SOT223

MOSFET P-CH 60V 2.5A SOT223

MOSFET N-CH 30V 6.5A SOT223

MOSFET N-CH 100V 1.8A SOT-223
MOSFET P-CH 60V SOT-223

MOSFET N-CH 100V 2A SOT-223

MOSFET N-CH 60V 4A SOT-223