| Ražotāja daļas numurs : | STM8L152C4U6 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48UFQFPN | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM8L152C4U6.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM8L152C4U6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48UFQFPN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | STM8L152C4U6.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 48-UFQFPN (7x7) |
| Ātrums | 16MHz |
| Sērija | STM8L EnergyLite |
| RAM lielums | 2K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 16KB (16K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, IR, LCD, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 48-UFQFN Exposed Pad |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 41 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 35 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | 1K x 8 |
| Detalizēts apraksts | STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) |
| Datu pārveidotāji | A/D 25x12b, D/A 1x12b |
| Core izmērs | 8-Bit |
| Galvenais procesors | STM8 |
| Savienojumi | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| Bāzes daļas numurs | STM8L152 |








IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48LQFP

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48LQFP

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48LQFP
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48UFQFPN

LQFP 48 7X7X1.4 1
BOARD EVAL FOR STM8L1528

DISCRETE
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48UFQFPN

IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48LQFP

IC MCU 8BIT 32KB FLASH 48LQFP