Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32WLE5CCU6 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 16517 pcs Stock |
| Apraksts : | MULTIPROTOCOL LPWAN 32-BIT ARM C |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM32WLE5CCU6.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32WLE5CCU6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | MULTIPROTOCOL LPWAN 32-BIT ARM C |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 16517 pcs |
| Datu lapas | STM32WLE5CCU6.pdf |
| Spriegums - piegāde | 1.8V ~ 3.6V |
| Tips | TxRx + MCU |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 48-UFQFPN (7x7) |
| Sērija | - |
| Sērijas saskarnes | ADC, GPIO, I²C, SPI, IrDA, UART, USART |
| Jutīgums | -148dBm |
| RF ģimene / standarts | 802.15.4 |
| Protokols | LoRaWAN 1.0, Sigfox |
| Jauda - izlaide | 22dBm |
| Iepakojums / lieta | 48-UFQFN Exposed Pad |
| Iesaiņojums | Tray |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Modulācija | BPSK, GFSK, GMSK, FSK, MSK |
| Atmiņas izmērs | 256kB Flash |
| GPIO | 29 |
| Biežums | 150MHz ~ 960MHz |
| Datu pārraides ātrums (maksimālais) | 300kbps |
| Pašreizējais - pārraide | 21mA ~ 120mA |
| Pašreizējais - saņemšana | 4.82mA |
| Pamatprodukta numurs | STM32 |









ULTRA-LOW-POWER DUAL CORE ARM CO

CONTROLLER / PROCESSOR
ULTRA-LOW-POWER DUAL CORE ARM CO

CONTROLLER / PROCESSOR
ULTRA-LOW-POWER ARM CORTEX
MULTIPROTOCOL LPWAN 32-BIT ARM?C
ULTRA-LOW-POWER ARM CORTEX

CONTROLLER / PROCESSOR

CONTROLLER / PROCESSOR
MULTIPROTOCOL LPWAN 32-BIT ARM C