Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32L476RCT6 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 55910 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM32L476RCT6(1).pdfSTM32L476RCT6(2).pdfSTM32L476RCT6(3).pdfSTM32L476RCT6(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32L476RCT6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 55910 pcs |
| Datu lapas | STM32L476RCT6(1).pdfSTM32L476RCT6(2).pdfSTM32L476RCT6(3).pdfSTM32L476RCT6(4).pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.71 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 64-LQFP (10x10) |
| Ātrums | 80MHz |
| Sērija | STM32L4 |
| RAM lielums | 128K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 256KB (256K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 64-LQFP |
| Citi vārdi | 497-17541 STM32L476RCT6-ND |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 51 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | ARM® Cortex®-M4 STM32L4 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) |
| Datu pārveidotāji | A/D 16x12b, D/A 2x12b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M4 |
| Savienojumi | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, MMC/SD, QSPI, SAI, SPI, SWPMI, UART/USART, USB OTG |









IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP

CONTROLLER / PROCESSOR
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP
UFBGA 7X7X0.6 132L P
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 132BGA

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 1MB FLASH 132UFBGA

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 132UFBGA

LQFP 64 10X10X1.4 1