Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32L462VET6 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 1330 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM32L462VET6(1).pdfSTM32L462VET6(2).pdfSTM32L462VET6(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32L462VET6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1330 pcs |
| Datu lapas | STM32L462VET6(1).pdfSTM32L462VET6(2).pdfSTM32L462VET6(3).pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.71 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 100-LQFP (14x14) |
| Ātrums | 80MHz |
| Sērija | STM32L4 |
| RAM lielums | 160K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 512KB (512K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 100-LQFP |
| Citi vārdi | 497-17216 STM32L462VET6-ND |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 83 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | ARM® Cortex®-M4 STM32L4 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) |
| Datu pārveidotāji | A/D 16x12b, D/A 1x12b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M4 |
| Savienojumi | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, MMC/SD, QSPI, SAI, SPI, UART/USART, USB |









IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100UFBGA

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP

CONTROLLER / PROCESSOR

CONTROLLER / PROCESSOR
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64CSP

CONTROLLER / PROCESSOR
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 132BGA
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 132UFBGA

IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100FBGA