Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32L422RBI6 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64UFBGA |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM32L422RBI6(1).pdfSTM32L422RBI6(2).pdfSTM32L422RBI6(3).pdfSTM32L422RBI6(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32L422RBI6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64UFBGA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | STM32L422RBI6(1).pdfSTM32L422RBI6(2).pdfSTM32L422RBI6(3).pdfSTM32L422RBI6(4).pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 64-UFBGA (5x5) |
| Ātrums | 80MHz |
| Sērija | STM32L4 |
| RAM lielums | 40K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 128KB (128K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, PWM, WDT |
| Iepakojums / lieta | 64-UFBGA |
| Iesaiņojums | Tray |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 52 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| EEPROM izmērs | - |
| Datu pārveidotāji | A/D 16x12b |
| Core izmērs | 32-Bit Single-Core |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M4 |
| Savienojumi | I²C, Infrared, IrDA, LINbus, Quad SPI, SPI, UART/USART, USB |
| Pamatprodukta numurs | STM32L422 |









IC MCU 32BIT 128KB FLASH 36WLCSP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 48UFQFPN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32LQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 36WLCSP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP

CONTROLLER / PROCESSOR