Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32L151RCY6TR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 777 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64WLCSP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM32L151RCY6TR.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32L151RCY6TR |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64WLCSP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 777 pcs |
| Datu lapas | STM32L151RCY6TR.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Ātrums | 32MHz |
| Sērija | STM32L1 |
| RAM lielums | 32K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 256KB (256K x 8) |
| Perifērijas ierīces | DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 64-UFBGA, WLCSP |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 51 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 30 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | 8K x 8 |
| Detalizēts apraksts | ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH |
| Datu pārveidotāji | A/D 21x12b; D/A 2x12b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M3 |
| Savienojumi | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Bāzes daļas numurs | STM32L151 |










IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 384KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 384KB FLASH 64WLCSP

IC MCU 32BIT 384KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 384KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP