Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32L151CCT6 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 5250 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM32L151CCT6.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32L151CCT6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5250 pcs |
| Datu lapas | STM32L151CCT6.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 48-LQFP (7x7) |
| Ātrums | 32MHz |
| Sērija | STM32L1 |
| RAM lielums | 32K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 256KB (256K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 48-LQFP |
| Citi vārdi | 497-17518 STM32L151CCT6-ND |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 37 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 30 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | 8K x 8 |
| Detalizēts apraksts | ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) |
| Datu pārveidotāji | A/D 14x12b; D/A 2x12b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M3 |
| Savienojumi | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Bāzes daļas numurs | STM32L151 |










LQFP 48 7X7X1.4 1
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48QFPN

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 48UFQFPN

LQFP 48 7X7X1.4 1

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP

LQFP 48 7X7X1.4 1
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48QFPN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48QFPN

UFQFPN 7X7X0.55 48L