Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32L072KBU6TR |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 128KB FLSH 32UFQFPN |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM32L072KBU6TR(1).pdfSTM32L072KBU6TR(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32L072KBU6TR |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 128KB FLSH 32UFQFPN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | STM32L072KBU6TR(1).pdfSTM32L072KBU6TR(2).pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.65V ~ 3.6V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 32-UFQFPN (5x5) |
| Ātrums | 32MHz |
| Sērija | STM32L0 |
| RAM lielums | 20K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 128KB (128K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums / lieta | 32-UFQFN Exposed Pad |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 25 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| EEPROM izmērs | 6K x 8 |
| Datu pārveidotāji | A/D 10x12b; D/A 2x12b |
| Core izmērs | 32-Bit Single-Core |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M0+ |
| Savienojumi | I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB |
| Pamatprodukta numurs | STM32L072 |










WLCSP 49L DIE 447 P
IC MCU 32BIT 192KB FLSH 32UFQFPN

IC MCU 32BIT 192KB FLASH 49WLCSP
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 32UFQFPN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFPN
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 32UFQFPN
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 32QFPN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFPN
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 32UFQFPN

IC MCU 32BIT 192KB FLASH 32LQFP