Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32G071C8T7 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONTROLLER / PROCESSOR |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32G071C8T7 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | CONTROLLER / PROCESSOR |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.7V ~ 3.6V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 48-LQFP (7x7) |
| Ātrums | 64MHz |
| Sērija | STM32G0 |
| RAM lielums | 36K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 64KB (64K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Iepakojums / lieta | 48-LQFP |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Oscilatora tips | External, Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C (TA) |
| I / O skaits | 44 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| EEPROM izmērs | - |
| Datu pārveidotāji | A/D 17x12b SAR; D/A 2x12b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M0+ |
| Savienojumi | HDMI-CEC, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |









IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN
DISCOVERY STM32G071 EVAL BRD

CONTROLLER / PROCESSOR

CONTROLLER / PROCESSOR

CONTROLLER / PROCESSOR
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP

CONTROLLER / PROCESSOR
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN

CONTROLLER / PROCESSOR
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP