Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32F410TBY6TR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 3065 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 36WLCSP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM32F410TBY6TR.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32F410TBY6TR |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 36WLCSP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3065 pcs |
| Datu lapas | STM32F410TBY6TR.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.7 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 36-WLCSP |
| Ātrums | 100MHz |
| Sērija | STM32F4 |
| RAM lielums | 32K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 128KB (128K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 36-UFBGA, WLCSP |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 23 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 14 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | ARM® Cortex®-M4 STM32F4 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 128KB (128K x 8) FLASH 36-WLCSP |
| Datu pārveidotāji | A/D 4x12b, D/A 1x12b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M4 |
| Savienojumi | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |










IC MCU 32BIT 256KB FLASH 49WLCSP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 48UFQFPN
IC MCU 32BIT 256KB FLSH 48UFQFPN

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 36WLCSP

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36WLCSP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48QFPN

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 36WLCSP