Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32F401CCU6 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 42622 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48QFPN |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM32F401CCU6.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32F401CCU6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48QFPN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 42622 pcs |
| Datu lapas | STM32F401CCU6.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.7 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 48-UFQFPN (7x7) |
| Ātrums | 84MHz |
| Sērija | STM32F4 |
| RAM lielums | 64K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 256KB (256K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 48-UFQFN Exposed Pad |
| Citi vārdi | 497-17426 STM32F401CCU6-ND |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 36 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 14 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | ARM® Cortex®-M4 STM32F4 Microcontroller IC 32-Bit 84MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) |
| Datu pārveidotāji | A/D 10x12b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M4 |
| Savienojumi | I²C, IrDA, LINbus, SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Bāzes daļas numurs | STM32F401 |










IC MCU 32BIT 256KB FLASH 49WLCSP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48UFQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48QFPN

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 49WLCSP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 49WLCSP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48FPN

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 49WLCSP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 49WLCSP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48QFPN

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 49WLCSP