Daļas numurs:STM32L431RCT6
- Datums: 2023/05/4
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.93 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | STM32F103VCH6 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 6441 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100BGA |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STM32F103VCH6.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STM32F103VCH6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100BGA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 6441 pcs |
| Datu lapas | STM32F103VCH6.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 2 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 100-LFBGA (10x10) |
| Ātrums | 72MHz |
| Sērija | STM32F1 |
| RAM lielums | 48K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 256KB (256K x 8) |
| Perifērijas ierīces | DMA, Motor Control PWM, PDR, POR, PVD, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 100-LFBGA |
| Citi vārdi | 497-11537 STM32F103VCH6-ND |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 80 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | ARM® Cortex®-M3 STM32F1 Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LFBGA (10x10) |
| Datu pārveidotāji | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | ARM® Cortex®-M3 |
| Savienojumi | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| Bāzes daļas numurs | STM32F103 |










IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP

IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQF

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 384KB FLSH 100LFBGA
IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100BGA
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 100UFBGA