| Ražotāja daļas numurs : | STGWF30NC60S | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 850 pcs Stock |
| Apraksts : | IGBT 600V 35A 79W TO3P | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STGWF30NC60S.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STGWF30NC60S |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IGBT 600V 35A 79W TO3P |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 850 pcs |
| Datu lapas | STGWF30NC60S.pdf |
| Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais) | 600V |
| Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic | 1.9V @ 15V, 20A |
| Testa stāvoklis | 480V, 20A, 10 Ohm, 15V |
| Td (ieslēgts / izslēgts) @ 25 ° C | 21.5ns/180ns |
| Pārslēgšanas enerģija | 300µJ (on), 1.28mJ (off) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-3P |
| Sērija | PowerMESH™ |
| Jauda - maks | 79W |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | TO-3P-3 Full Pack |
| Citi vārdi | 497-10709-5 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 38 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Standard |
| IGBT tips | - |
| Vārtu iekasēšana | 96nC |
| Detalizēts apraksts | IGBT 600V 35A 79W Through Hole TO-3P |
| Pašreizējais - impulsu savācējs (Icm) | 150A |
| Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais) | 35A |
| Bāzes daļas numurs | STG*30NC |







IGBT 600V 40A 167W TO3PF

IGBT
IGBT BIPO 600V 40A TO3P

TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT H SE
IGBT BIPO 650V 80A TO247-3

AUTOMOTIVE-GRADE TRENCH GATE FIE
IGBT 1300V 55A 180W TO247
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
IGBT 650V 40A 168W TO3P
IGBT 650V 120A 469W TO247