| Ražotāja daļas numurs : | STGD7NB120ST4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 19049 pcs Stock |
| Apraksts : | IGBT 1200V 10A 55W DPAK | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STGD7NB120ST4 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IGBT 1200V 10A 55W DPAK |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 19049 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais) | 1200V |
| Vce (par) (maksimālais) @ Vge, Ic | 2.1V @ 15V, 7A |
| Testa stāvoklis | 960V, 7A, 1 kOhm, 15V |
| Td (ieslēgts / izslēgts) @ 25 ° C | 570ns/- |
| Pārslēgšanas enerģija | 3.2µJ (on), 15mJ (off) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DPAK |
| Sērija | PowerMESH™ |
| Jauda - maks | 55W |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Standard |
| IGBT tips | - |
| Vārtu iekasēšana | 29nC |
| Detalizēts apraksts | IGBT 1200V 10A 55W Surface Mount DPAK |
| Pašreizējais - impulsu savācējs (Icm) | 20A |
| Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais) | 10A |
| Bāzes daļas numurs | STG*7NB |







IGBT 600V 15A 62W DPAK
IGBT 1200V 10A 55W IPAK
IGBT 600V 15A 55W DPAK
IGBT 600V 15A 56W DPAK
IGBT 600V 15A 56W DPAK
IGBT 600V 14A 70W DPAK
IGBT 600V 25A 70W DPAK
IGBT 600V 15A 62W DPAK
IGBT N-CH 600V 7A IPAK
TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT, M S