| Ražotāja daļas numurs : | STF15NM60ND | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 418 pcs Stock |
| Apraksts : | MOSFET N-CH 600V 14A TO-220FP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STF15NM60ND.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STF15NM60ND |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | MOSFET N-CH 600V 14A TO-220FP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 418 pcs |
| Datu lapas | STF15NM60ND.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±25V |
| Tehnoloģija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-220FP |
| Sērija | FDmesh™ II |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 299 mOhm @ 7A, 10V |
| Jaudas izkliedes (maksimums) | 30W (Tc) |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | TO-220-3 Full Pack |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 42 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds | 1250pF @ 50V |
| Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs | 40nC @ 10V |
| FET tips | N-Channel |
| FET iezīme | - |
| Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi) | 10V |
| Drain to avota spriegumam (Vdss) | 600V |
| Detalizēts apraksts | N-Channel 600V 14A (Tc) 30W (Tc) Through Hole TO-220FP |
| Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C | 14A (Tc) |







MOSFET N-CH 800V 14A TO-220FP
N-CHANNEL 600V M6 POWER MOSFET
MOSFET N-CH 650V 11A TO-220FP
MOSFET N-CH 600V 12A TO-220FP
MOSFET N-CH 950V 12A TO220FP
MOSFET N-CH 600V 14A TO-220FP
MOSFET N-CH 650V 12A TO-220FP
MOSFET N-CH 500V 15A TO-220FP
MOSFET N-CH 600V 11A EP TO220FP
MOSFET N-CH 500V 13A TO-220FP