| Ražotāja daļas numurs : | STE110NS20FD | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 912 pcs Stock |
| Apraksts : | MOSFET N-CH 200V 110A ISOTOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STE110NS20FD.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STE110NS20FD |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | MOSFET N-CH 200V 110A ISOTOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 912 pcs |
| Datu lapas | STE110NS20FD.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Tehnoloģija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | ISOTOP® |
| Sērija | MESH OVERLAY™ |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 24 mOhm @ 50A, 10V |
| Jaudas izkliedes (maksimums) | 500W (Tc) |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | ISOTOP |
| Citi vārdi | 497-2657-5 |
| Darbības temperatūra | 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds | 7900pF @ 25V |
| Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs | 504nC @ 10V |
| FET tips | N-Channel |
| FET iezīme | - |
| Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi) | 10V |
| Drain to avota spriegumam (Vdss) | 200V |
| Detalizēts apraksts | N-Channel 200V 110A (Tc) 500W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® |
| Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C | 110A (Tc) |







MOSFET N-CH 200V 140A ISOTOP
SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V

IC ETHERNET PHY FAST HP 64-TQFP

IC ETHERNET PHY FAST HP 64-TQFP

SWITCH TOGGLE
CAP TANT 10000UF 10% 10V AXIAL
N-CHANNEL 650 V, 0.014 OHM TYP.,
CAP TANT 10000UF 20% 10V AXIAL

CAP TANT 110UF 10% 50V AXIAL
SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V