| Ražotāja daļas numurs : | STD16N65M2 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics |
| Krājumu stāvoklis : | 1280 pcs Stock |
| Apraksts : | MOSFET N-CH 650V 11A DPAK |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STD16N65M2.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STD16N65M2 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | MOSFET N-CH 650V 11A DPAK |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1280 pcs |
| Datu lapas | STD16N65M2.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±25V |
| Tehnoloģija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DPAK |
| Sērija | MDmesh™ M2 |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 360 mOhm @ 5.5A, 10V |
| Jaudas izkliedes (maksimums) | 110W (Tc) |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Citi vārdi | 497-15258-2 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds | 718pF @ 100V |
| Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs | 19.5nC @ 10V |
| FET tips | N-Channel |
| FET iezīme | - |
| Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi) | 10V |
| Drain to avota spriegumam (Vdss) | 650V |
| Detalizēts apraksts | N-Channel 650V 11A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount DPAK |
| Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C | 11A (Tc) |








STD17-APPLICATOR
PDFRFQMOSFET N-CH 250V 13A DPAK

MOSFET N-CH 600V 12A DPAK
MOSFET N-CH 500V 13A DPAK
MOSFET N-CH 650V 12A DPAK
MOSFET N-CH 600V 12A DPAK
MOSFET N-CH 60V 24A DPAK
FUSE CRTRDGE 16A 240VAC CYLINDR
MOSFET N-CH 60V 16A DPAK

STD15Y-COLON