| Ražotāja daļas numurs : | STD155N3LH6 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | STD155N3LH6.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | STD155N3LH6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | STD155N3LH6.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V |
| Tehnoloģija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | D2PAK |
| Sērija | DeepGATE™, STripFET™ VI |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 3 mOhm @ 40A, 10V |
| Jaudas izkliedes (maksimums) | 110W (Tc) |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Citi vārdi | 497-11308-1 |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds | 3800pF @ 25V |
| Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs | 80nC @ 5V |
| FET tips | N-Channel |
| FET iezīme | - |
| Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi) | 5V, 10V |
| Drain to avota spriegumam (Vdss) | 30V |
| Detalizēts apraksts | N-Channel 30V 80A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount D2PAK |
| Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C | 80A (Tc) |








SWITCH TOGGLE

SWITCH TOGGLE
DIODE SCHOTTKY 150V 15A DPAK
MOSFET N CH 650V 11A DPAK

TO-252 MOSFETS ROHS
MOSFET N-CH 600V 11A EP DPAK
MOSFET N-CHANNEL 500V 10A DPAK

MOSFET N-CH 600V 12A DPAK
MOSFET N-CH 30V 80A DPAK

SWITCH TOGGLE