| Ražotāja daļas numurs : | ST7FLITEUS2M6 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | STMicroelectronics | Krājumu stāvoklis : | 19894 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ST7FLITEUS2M6.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ST7FLITEUS2M6 |
|---|---|
| Ražotājs | STMicroelectronics |
| Apraksts | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 19894 pcs |
| Datu lapas | ST7FLITEUS2M6.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 2.4 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Ātrums | 8MHz |
| Sērija | ST7 |
| RAM lielums | 128 x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 1KB (1K x 8) |
| Perifērijas ierīces | LVD, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 5 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | ST7 ST7 Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 1KB (1K x 8) FLASH 8-SOIC |
| Datu pārveidotāji | - |
| Core izmērs | 8-Bit |
| Galvenais procesors | ST7 |
| Savienojumi | - |
| Bāzes daļas numurs | ST7FLITEUS2 |







IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC

IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DFN

IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DFN
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC

IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC

IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP